در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 27 دی 1397
 • ساخت هواپیمای فوق سبک تفریحی در دانشکده فنی و حرفه‌ای پسران نوشهر

  ساخت هواپیمای فوق سبک تفریحی در دانشکده فنی و حرفه‌ای پسران نوشهر کلید خورد.

  دستاورد نشست بررسی چگونگی اجرای تفاهم نامه همکاری دانشکده فنی و حرفه ای پسران نوشهر و شرکت هوانوردی افشید:"نوشهر پایلوت ساخت هواپیمای تفریحی و دانشکده هوانوردی"

  با حضور مسئولین ذیربط و در پی امضای تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای و شرکت هوانوردی افشید؛ در سه حوزه توسعه ی صنعت گردشگری؛ توسعه ی صنعت تولید هواپیمای سبک تفریحی و علمی - پژوهشی جهت جذب دانشجو؛ بحث و تبادل نظر گردید.

  در این جلسه ابتدا علیخانی رئیس دانشکده فنی و حرفه ای نوشهر ضمن خیر مقدم به حاضرین، اجرای این تفاهم نامه را به عنوان دستاوردی مهم برای استان مازندران و شهرستان نوشهر برشمرد. در ادامه دکتر حیاتی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران از حمایت های دکتر احمدی لاشکی نماینده مردم منطقه در خانه ملت، که در سطح ملی و استانی انجام گردید، تقدیر نموده و خواستار ادامه این  حمایت ها شد. همچنین همپا معاون فرماندار نوشهر طی اظهاراتی ضمن اشاره به حمایت های فرمانداری و شخص دکتر صفرنژاد از بخش خصوصی در جهت توسعه یابی شهرستان، خواستار همراهی سایر مسئولین در این زمینه گردید. سپس دکتر فریفته رئیس فرودگاه نوشهر، آمادگی خود را برای هرگونه همکاری با دانشکده فنی و حرفه ای پسران نوشهر در اجرایی نمودن و پشتیبانی فنی از تفاهم نامه مذکور اعلام نمود. در ادامه این مراسم مهندس ایران منش به همراه کاپیتان لطفی از خلبانان زبده شرکت افشید، به ارائه توضیحات فنی و مهندسی و بیان اهمیت ارتباط صنعت با دانشگاه و جذب فارغ التحصیلان این رشته ها در بخش های مختلف صنعت هوانوردی پرداختند. خاطرنشان می گردد؛ امضای تفاهم‌نامه همکاری دانشکده فنی و حرفه ای نوشهر و شرکت هوانوردی افشید، از جنبه های بسیار از جمله معرفی نوشهر بعنوان مرکز تخصصی جهت توسعه صنعت هوایی، تفریحی و علمی شمال ایران و زمینه سازی برای اشتغالزایی؛ حایز توجه و اهمیت می باشد. در پایان این مراسم، از پروژه در حال ساخت آموزشکده فنی و حرفه‌ای پسران نوشهر و سوله های کارگاهی مورد نظر بازدید بعمل آمد.

  نظرات کاربران