در حال بارگذاری ...
یکشنبه 28 دی 1399
 • جلسه ی رییس آموزشکده فنی و حرفه ای نوشهر با مسئولین شهرستان برای رفع نیازهای زیربنایی این دانشکده جهت تمهید مقدمات افتتاح

   

  در پی جلسه‌ای که با میزبانی دکتر علیخانی در دانشکده فنی‌وحرفه‌ای نوشهر و جمعی از مسئولین این شهرستان برگزار شد؛ پیرامون رفع نیازهای زیربنایی این دانشکده، بحث و تبادل نظر گردید.

  پس از جلسه‌ای که پیشتر با حضور حجت‌الاسلام مشایخ امام جمعه شهرستان نوشهر، پیرامون طرح این مشکلات برگزار شده بود؛ اینبار نوبت فرماندار و بخشدار بخش مرکزی شهرستان نوشهر بود که با پیگیری‌های مجدانه خویش در دومین جلسه که بصورت میدانی و با میزبانی رییس دانشکده در محل پروژه برگزار گردید؛ دستورات اجرایی را جهت توسعه‌ی مراکز آموزش عالی دولتی در شهرستان صادر نمایند.

   در این جلسه که مهندس محمدرضا درویش به نمایندگی از اداره برق و فرستاده نماینده منطقه در خانه ملت به نمایندگی از دفتر وی نیز حضور داشت؛ ابتدا دکتر علیخانی رییس دانشکده فنی‌وحرفه‌ای نوشهر به ارائه گزارش اقدامات انجام شده و لزوم هماهنگی مسئولین ذیربط برای جهش بیشتر در امور آن، پرداخت.

   در ادامه این نشست؛ سعید یزدانی فرماندار و مهندس یزدان کرد بخشدار بخش مرکزی شهرستان نوشهر، ضمن تاکید بر اهمیت توجه به آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای، دستورات لازم را جهت رفع نیازهای زیربنایی این مرکز علمی و آموزشی صادر نمودند.

  نظرات کاربران